On-line prezentace a kampaně

bannery / newslettery / socíální sítě

Kreativní zpracování on-line médií. Soustředíme se na vizuální stránku reklamních kampaní napříč sociálními sítěmi a obsahové sítě Google a Seznam. Máme zkušenosti s tvorbou newsletterů i následného kódování pro newsletterové klienty ať už v rámci webových aplikací či služeb třetích stran jako jsou Mailchimp apod.

Bannery

Bannery jsou ideální nízkonákladový a efektivní nástroj, jak se zviditelnit v on-line světě. Spravujeme a tvoříme reklamní kampaně napříč sociálními a obsahovými sítěmi (AdWords, Sklik, Facebook). Umíme zpracovat bannery statické i dynamické a v různých formátech dle požadovaných specifikací. PPC reklama (Pay Per Click), kdy platíte pouze za proklik reklamy nikoliv za zobrazení a během okamžiku Vás zákazníci mohou nalézt na předních pozicích vyhledávačů. O takové zákazníky, kteří o Vás projevili zájem je potřeba následně pečovat a znovu se jím připomínat Vaší reklamou. K tomu slouží tzv. remarketing, kdy vysloveně cílíte bannery na návštěvníky, kteří na Vaši reklamu kliknuli nebo Váš web navštívili což je vysoce efektivní a zacílené.

Newslettery

Oslovení prostřednictvím Vaší databáze kontaktů, kdy informujete své zákazníky napřímo prostřednictvím emailového zpravodaje. Výhodou je možnost pravidelně zasílat a informovat zákazníka o nových produktech či službách. Kampaně lze nejen zacílit např. na konkrétní skupinu, ale také analyzovat, kdy vidíte úspěšnost kliknutí, zobrazení a přečtení jednotlivých kampaní. V případě produktů je také vhodné kampaně opatřit tzv. UTM kódy, kdy je možné pak sledovat, jak si které kampaně vedou a kolik objednávek z dané kampaně přišlo. Umíme navrhnout šablonu newsletteru až po samotné kódování a rozeslání. Máme zkušenosti se systémem Mailchimp a jinými alternativami. U těchto kampaní přesně víte na koho cílíte, ale je zapotřebí mít vybudovanou síť kontaktů. Umíme také zajistit sběr emailů do newsletterů přímo na webových prezentací.