Široké možnosti tištěné prezentace

Letáky / Katalogy / Kalendáře / Plakáty/ Obalový materiál / Vizitky

Kreativní zpracování grafických návrhů a kompletní DTP služby (sazba a zlom textů, scan a úprava fotografií, předtisková příprava). Máme zkušenosti v tvorbě od vizitky až po rozsáhlé katalogy či inzerce v periodických tiskovinách. Spolupracujeme s řadou předních fotobank nebo zajistíme fotografické práce.

Letáky

Propagační tiskoviny jako jsou letáky jsou nejběžnější formou tištěné propagace. Na velikosti záleží a proto byste měli zvážit, jaký rozměr letáku bude nejlépe plnit svůj účel. Letáky do rukou nebo poštovních schránek se nejvíce používají rozměry A5/A6 a navíc Vám sníží výrobní náklady. Větší formáty jako jsou A4 jsou spíše vhodné pro umístění na nástěnky apod. Umíme zpracovat také oboustranné, vícestranné nebo skládané letáky pro distribuci v DL obálkách.

Plakáty

Velké plakáty vždy zaujmou, protože jsou více vidět. Nabízíme tvorbu grafických podkladů pro nejběžnější formáty A2, A1, A0, B1. Tato forma propagace je ideální pro umístění do nástěnek, stojanů nebo vitrín. Plakáty by měli jasně a srozumitelně předat informaci a proto je vhodné používat velké nadpisy, poutavou grafiku a rozumné množství textů. Plakáty jsou vhodné i na různé prezentace nebo výstavy, kde mohou být levnější alternativou např. pro bannerové rollupy.

Katalogy

Katalogy by měly být nedílnou součástí propagačních tiskovin nabízející určité produkty nebo služby. Máme zkušenosti a vybavení pro profesionální tvorbu rozsáhlejších katalogů, které jsou náročné na celkové zpracování s ohledem na čas i na technické požadavky. Umíme zpracovat katalog na míru nebo převzít Vaše data a aktualizovat katalog dle Vašich představ. Samozřejmostí je také výstup pro elektronickou distribuci pro online prohlížení nebo zasílání emailem.

Kalendáře

Kalendáře můžeme rozdělit na stolní nebo nástěnné. Nástěnné kalendáře mohou kombinovat velké fotografie s kombinací s vaším firemním logem vytištěným např. na zadním kartonu. Součástí je i kroužková vazba (twin wire) a háček s výsekem pro zavěšení. Stolní kalendáře naopak nabízejí oproti nástěnným kalendářům detailní organizační možnosti s přehledným plánovacím kalendářem. Máme zkušenosti se zpracováním kompletního kalendária na míru.

Obalový design

Obal prodává a výrobky by měly vždy vyčnívat z řady konkurence. Nabízíme grafické zpracování pro výrobu a potisk obalových materiálů různých druhů např. z lepenkových nebo plastových, případně jiných materiálů. Nejčastěji se jedná produkty typu krabice a krabičky, papírové stojany, papírové nebo PVC tašky, etikety nebo obálky. Součástí musí být také výkres, který definuje velikost, možnosti ohybu, parciální lak nebo výsek.

Vizitky

Vizitky jsou jedním z nejefektivnějším, nejdostupnějším a nejlevnějším způsobem, kterým se můžete propagovat. Díky jejich kompaktní velikosti je máte vždy u sebe. Důležité je nepodcenit také zvolený materiál, který je možné kombinovat také s parciálním lakem, speciálním papírem nebo oblými rohy. Volte především na základě toho, jaký je Váš firemní image. Cena za vizitku je vždy úměrná celkovému množství.