Méně je někdy více

Cedule / Bannery / Billboardy / Vlajky / 3D reklama / Polep vozidel

Velkoformátová reklama je nepřehlédnutelná a všichni si ji všimnou nicméně je vhodné ji nezahltit texty a zaručit aby byla přehledná a čitelná. Příjemce ke shlédnutí bude věnovat pouze okamžik, proto je dobré ho nepromarnit. U velkoformátové reklamy je důležitější obraz než slovo. Realizujeme všechny druhy venkovní reklamy. Cedule, PVC bannery, billboardy, CLV vitríny a další. 

Vážení zákazníci, v současné době neprovádíme aplikaci tištěné reklamy. Děkujeme za pochopení.

DESKY

Luxusní reklama nemusí být drahá. Hliníkové sendviče s PVC jádrem nabízejí vysokou kvalitu. Disponují uplatněním v tepelném rozpětí −50 až +80 °C. Hliníkové sendviče z broušeného hliníku jsou vhodné pro částečný potisk, kde vynikne vzhled broušeného hliníku. Potisk hliníkové desky má mnoho využití. Velmi odolný materiál je předurčený k dlouhé životnosti a díky jeho nízké hmotnosti je velmi oblíbený pro zavěšení reklamy nebo instalaci na zeď. Frézováním docílíte novou dimenzi zpracování, a výsledný produkt oslní každého. Díky různým možnostem dokončení vznikají zcela odlišné produkty. Tvarový ořez nebo varianta s provrtanými rohy nabízí okamžitou možnost instalace. Hliníkové desky jsou vhodné pro přímý potisk a odpadá tak nutnost kašírovat samolepku na desku a tím se zvyšuje i odolnost v exteriéru.

PVC BANNERY

PVC bannery jsou ekonomickou variantou velkoformátové reklamy. Instalací na budovu získáte nepřehlédnutelný reklamní prostor. Nabízí profesionální vzhled a minimální náklady na výrobu. Samozřejmostí je široký výběr materiálů, jako jsou průhledná i neprůhledná plachtovina, pletená polyesterová vlajkovina, textílie či síťovina. Všechny tyto materiály jsou odolné povětrnostním podmínkám a nabízí rozsáhlé spektrum využití. Plachtovina s vhodnou gramáží (cca 500 g/m²) výborně odolává povětrnostním podmínkám a v běžných podmínkách má garantovanou životnost 2–3 roky a v interiéru je pak životnost mnohem delší. Pro instalaci na větrném prostranství je ideální volba materiálu síťovina, který má menší odpor větru. Bannery jsou opatřeny lemy pro větší pevnost a také kovovými oky pro uchycení do rámu nebo na plot. Díky svařování je možné vyrobit prakticky neomezený rozměr.

3D REKLAMA

Trojrozměrné ztvárnění firemní identity. To dokáží plastická písmena, plastická loga, 3D písmena, 3D loga nebo dekorační doplňky do interiéru. Pomocí řezacích a frézovacích strojů nebo pomocí 3D tiskárny lze vyrobit plastická písmena, nápisy i celá loga a efektivně označit vaší firmu. Výrobou 3D reklamy z tvrzeného XPS polystyrenu dosáhnete větší hloubky a nápisy potom dostanou zcela jiný rozměr. Tloušťka 2-10 cm, možnost barvení fasádní barvami. Polystyren XPS se obrábí horkým drátem na CNC stroji. Barvit lze vrchní a boční stěny nebo vyrobit konturu. Výroba 3D reklamy z desek PVC o síle 2-10 mm nebo dibond sendvič s různými povrchy o síle 2-4 mm. Možnost uchycení lepením nebo na distanční šrouby. Jednoduché logo nebo nápis umíme vyrobit pomocí 3D tiskárny.

Neprovádíme instalace reklamy a nenabízíme světelnou reklamu. Pro konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat.

POLEP VOZIDEL

Polep na vozidle je skvělá forma levné reklamy, protože se pohybuje s Vámi kamkoliv jedete a dá vašemu vozidlu jedinečnou tvář. Tento typ reklamy dokáže být velice účinný a Vy tím oslovíte spoustu potenciálních zákazníků a Vaše firma se tak dostane lidem do podvědomí. Vyrábíme na míru veškeré druhy samolepících polepů na vozidla a na další dopravní prostředky. Zhotovuje se tiskem na speciální litou samolepicí fólii a následnou laminací, která slouží ke zvýšení životnosti grafického motivu vzhledem k blednutí barev. Fólie s laminací jsou velmi tvárné a přizpůsobí se i složitým prolisům, tak je možné polepit i tvary jako jsou nárazníky či zrcátka. Lze polepit i okna pomocí speciální děrované fólie skrze kterou je vidět ven. Samozřejmostí je atest pro provoz v České republice. Dále je možné zhotovit jen částečný polep vozidla pomocí řezané fólie, kde se barva určuje ze vzorníků příslušného dodavatele. Životnost polepu je běžně 5-7 let.

Neprovádíme polep vozidel. Pro konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat.