Redakční
systémy

WORDPRESS / PHP / CSS / JAVA

Brilantní rozhraní se snadno použitelným vizuálním editorem Vám usnadní práci při úpravách stránek.

tvorba-webovych-stranek-wordpress

Výroba webových prezentací

Brilantní rozhraní se snadno použitelným vizuálním editorem Vám usnadní práci při úpravách stránek. Široká škála pluginů Vám přidává další funkce. Naše prezetace jsou standartně responsivní – tak, aby se zobrazovaly na všech desktopových i mobilních zařízení jako jsou telefony a tablety.

Redakční systém má dvě části – administraci obsahu a obslužnou aplikaci (backend) a webový obsah (frontend). WordPress už dávno neslouží jen pro psaní blogů.

WordPress reaguje na neustálé aktualizace ať už samotného jádra systému, ale i podpůrných aplikací a šablon. Systém je vždy aktuální a zabezpečený. WordPress je ve skutečnosti zdarma a Open Source. Platíte pouze za správu a prvotní instalaci systému.

WordPress je nejrychleji rostoucí a nejoblíbenější redakční systém pro správu obsahu na světe.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti webových aplikací zaměřené na WordPress včetně optimalizace pro vyhledávače a na konverzi návštěvníků. Nabízíme i správu již hotových prezentací nebo re-design starých a nevyhovujících prezentací. Tvoříme od jednoduchých webových stránek stránek až po pokročilé řešení elektronického obchodu s integrovaným XML importem. WordPress používáme jako platformu pro vytváření dynamických, krásných a vysoce výkonných webových stránek. WordPress je nejrychleji rostoucí a nejoblíbenější redakční systém pro správu obsahu na světe.

wireframe

WEBOVÉ STRÁNKY

Webové prezentace nabízíme na nejrozšířenější a nejoblíbenější platformě na světe WordPress. Redakční systém s vlastní správou.

RESPONSIVNÍ DESIGN

V dnešní době je již standart, aby se webové prezentace uměly chytře zobrazovat na různých zařízení (PC, tablet, mobil...). Tento standart je součástí všech našich prezentací.

UNIVERZÁLNOST

Záleží už jen na Vás, co budete chtít na platformě WordPress provozovat. Osobní blog, stránky obce, firemní prezentace, katalog nebo e-shop ? Díky široké nabídce rozšířitelných modulů můžete vytvořit v podstatě cokoliv.

VLASTNÍ SPRÁVA

Administrace webů je v českém jazyce a veškeré obsahové úpravy na webu si můžete spravovat sami. Pokud zvládáte práci v textovém editoru, bude to pro Vás hračka. Nepotřebujete mít žádné znalosti programovacích jazyků.

OPTIMALIZACE

Webové prezentace připravujeme s důrazem na výkon. Každá prezentace se optimalizuje pro rychlostresponsivní design pro optimální zobrazení výsledků ve vyhledávačích a katalogů.

WEBHOSTING

Ke každé prezentaci nabízíme vykonný server s dostatečným prostorem, Mysql databázi, PHP 7.2, nekonečno e-mailových adres, webovou správu, SSL zabezpečení certifikátemservis 24/7. Nenabízíme hosting na sdílených serverech!

ZABEZPEČENÍ

Díky pravidelným zálohám budou Vaše data v bezpečí. Používáme CDN cloudové technologie i SSL šifrování pro bezpečný přenos dat mezi serverem a návštěvníkem webu. Redakční systémy jsou opatřeny rovněž ochrannými prvky.

WEBDESIGN

Tvorba a správa redakčních systémů WordPress. Responsivní design pro optimální zobrazení na všech zařízení.

RE-DESIGN

Renovace zastaralých, pomalých a nezabezpečených prezentací.

WEBHOSTING

Vykonný server s dostatečným prostorem, Mysql databáze, PHP 7.2SSL zabezpečeníservis 24/7

RE-DESING

Provedeme „re-design“ Vaší stávající prezentace za účelem zvýšení efektivity a výkonnosti webové prezentace. Neprovádíme optimalizace na jiných systémech než je WordPress. Nasazujeme vlastní řešení a modernizujeme stávající prezentace.

Používáme technologie

čistý design

Čístý a svěží design.

responsivní

Webové prezentace si užijtete na každém zařízení bez omezení!

správa

Vlastní správa nad obsahem. Odkudkoliv.

univerzálnost

Firemní prezentace, osobní blog, katalog nebo e-shop ?

optimalizace

Webové prezentace připravujeme s důrazem na výkon.

webhosting

Nabízíme vykonný server s dostatečným prostorem.

zabezpečení

Zabezpečení redakčních systémů a implementace SSL certifikátů.