Redakční
systémy

WORDPRESS / PHP / CSS / JAVA

Brilantní rozhraní se snadno použitelným vizuálním editorem Vám usnadní práci při úpravách stránek.

tvorba-webovych-stranek-wordpress

Webdesign Hradec Králové

VÝROBA WEBOVÝCH PREZENTACÍ

Poskytujeme komplexní služby v oblasti webových aplikací na platformě WordPress včetně optimalizace pro vyhledávače a konverze návštěvníků. Nabízíme správu již hotových prezentací nebo re-design starých a nevyhovujících prezentací. Tvoříme od jednoduchých webových stránek stránek až po pokročilé řešení elektronického obchodu s integrovaným XML importem. WordPress používáme jako platformu pro vytváření dynamických, krásných a vysoce výkonných webových stránek. WordPress je nejrychleji rostoucí a nejoblíbenější redakční systém pro správu obsahu na světe.

WordPress je nejrychleji rostoucí a nejoblíbenější redakční systém pro správu obsahu na světe.

Brilantní rozhraní se snadno použitelným vizuálním editorem Vám usnadní práci při úpravách stránek. Široká škála pluginů Vám přidává další funkce. Naše prezentace jsou standartně responsivní, aby se zobrazovaly na všech desktopových i mobilních zařízení jako jsou telefony a tablety.

Redakční systém má dvě části – administraci obsahu (backend) a webový obsah (frontend). WordPress už dávno neslouží jen pro psaní blogů.

WordPress reaguje na neustálé aktualizace ať už samotného jádra systému, ale i podpůrných aplikací a šablon. Systém je dobré mít vždy aktuální a zabezpečený. 

CO UMÍME ?

DESIGN WEBOVÉ PREZENTACE

Grafické řešení na míru nebo modifikace zakoupených šablon, redakční systém na míru z Vašeho konceptu. Webové prezentace nabízíme na platformě Wordpress.

REDESIGN WEBOVÉ PREZENTACE

Renovace zastaralých, pomalých a nezabezpečených prezentací na platformu WordPress, převod obsahu z původní prezentace na novou webovou prezentaci.

PROGRAMUJEME

Provádíme úpravy zdrojových kódů redakčního systému nebo podpůrných modulů, modifikujeme šablony pro redakční systémy. Spolupracujeme s externími programátory.

RESPONSIVNÍ DESIGN

V dnešní době je již standart, aby se webové prezentace uměly chytře zobrazovat na různých zařízení (PC, tablet, mobil...). Tento standart je součástí všech našich prezentací.

SPRÁVA WEBOVÝCH STRÁNEK

Provádíme správu webových prezentací na platformě WordPress, Joomla a další. Aktualizujeme obsah i design webové prezentace. Monitorujeme dostupnost, zabezpečení a provádíme provozní údržby.

OPTIMALIZACE

Webové prezentace připravujeme s důrazem na výkon. Každá prezentace se optimalizuje pro rychlostresponsivní design pro optimální zobrazení výsledků ve vyhledávačích a katalogů.

WEBHOSTING

Ke každé prezentaci nabízíme server s ohledem na provoz a s dostatečným prostorem, Mysql databázi, PHP 7.+, nekonečno e-mailových adres, webovou správu, SSL certifikát.

ZABEZPEČENÍ

Díky pravidelným zálohám budou Vaše data v bezpečí. Používáme CDN cloudové technologie i SSL šifrování pro bezpečný přenos dat mezi serverem a návštěvníkem webu a zabezpečujeme redakční systémy WordPress.

MIGRACE A ZÁLOHY

Nabízíme možnost převzetí správy od současného správce webu či firmy, klonovaní webových prezentací na jinou doménu, přesun webových prezentací na jiný webhosting, pravidelné zálohy.

SPRÁVA DOMÉN

Spravujeme domény, provádíme administrační i technické úkony např. převody vlastníků, sjednocování pod jednotného registrátora, změny DNS, přesměrování domén, nastavování elektronické komunikace a další.

WEBDESIGN

Tvorba a správa redakčních systémů. Responsivní design pro optimální zobrazení na všech zařízení.

RE-DESIGN

Renovace zastaralých, pomalých a nezabezpečených prezentací na platformu WordPress.

WEBHOSTING

Výkonný server nebo VPS, Mysql databáze, PHP 7.+SSL zabezpečeníservis 24/7

Reference

UKÁZKY REALIZOVANÝCH PREZENTACÍ

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"true"}

Používáme technologie

čistý design

Čístý a svěží design.

responsivní

Webové prezentace si užijtete na každém zařízení bez omezení!

správa

Vlastní správa nad obsahem. Odkudkoliv.

univerzálnost

Firemní prezentace, osobní blog, katalog nebo e-shop ?

optimalizace

Webové prezentace připravujeme s důrazem na výkon.

webhosting

Nabízíme vykonný server s dostatečným prostorem.

zabezpečení

Zabezpečení redakčních systémů a implementace SSL certifikátů.