XML IMPORT

Moderní web si umí data nebo zboží stahovat sám.

Případová studie

XML IMPORT A SYNCHRONIZACE

Dostali jsme za úkol vytvořit nové, moderní webové stránky, které budou zároveň aktuální s inzertním serverem Tipcars.com

Webové prezentace jsou

Specifikace webové prezentace

  • Napojení webové prezentace na inzertní server Tipcars.com
  • Denní synchronizace spouštěné v konrétním čase.
  • Filtrace ve vyhledávání jednotlivých vozů.
  • Rychlé načítání webové prezentace.
  • SEO optimalizace pro vyhledávače.
  • Nový webdesign včetně podpory mobilních zařízení.

Filtrace vozidel

XML IMPORT

Filtr vozidel

Pro lepší orientaci z nabídky více jak 200 vozidel slouží intuitivní filtr vozů.

Filtrovat lze například dle typu vozidla, značky, paliva, výbavy a roku výroby. Následný výpis je možné seřadit dle ceny od nejnižší po nejvyšší a nebo vozidla od nejnovějších po nejstarší.

Filtrace je funkční i na mobilních zařízení jako jsou tablety a mobilní telefony.

Karta vozidla

Každé vozidlo obsahuje detailní a aktuální stránku dle serveru Tipcars.com. Najdete zde veškeré informace o vozidle, fotografie vozidla a také možnost si vozidlo předem zarezervovat skrze kontaktní formulář.

Další informace
POPIS
VÝBAVA
REZERVACE
Další informace

Zde stručný popis vozidla např.:

Kompletní servisní historie. Bezvadný stav vozu. Akční cena při využití úvěru činí 199.000,- Kč. Zánovní pneumatiky – 7 mm. Prodloužená záruka na rok zdarma! Možnost sjednat prodlouženou záruku na vůz až na 3 roky.

POPIS

XML IMPORT

VÝBAVA

XML IMPORT

REZERVACE

XML IMPORT

XML import vozů

XML IMPORT

Nejnáročnější požadavek byl zachovat web aktuální dle inzertního serveru Tipcars.com. Uživatel vloží data na inzertní server a během dne se mu obsah importuje i do koncové webové prezentace. Při větším počtu vozidel je poměrně náročné jak časově, tak technicky udržovat aktuální nabídku na inzertním serveru a zároveň na vlastní webové prezentaci. V tento moment je ideálním řešením náš XML import, který zajístí veškeré náležitosti automaticky a nemusíte se o nic starat. Lze naplánovat stahování dat v konkrétní hodinu a to vše bez odstávky webové prezentace. Vysoká spolehlivost importu vyžaduje náročnější požadavky a výkonný server. Veškeré technické náležitosti webové prezentace samozřejmě zajistíme.

Řešení na míru

Webové prezentace vždy uzpůsobujeme dle přání zákazníka. Výše uvedená případová studie je řešená dle konkrétních požadavků. Výsledný vzhled a nebo technické řešení a možnosti filtrací vozidel jsou vždy individuální s ohledem na Váš požadavek. Samotný XML import může být napojený i na jiné inzertní servery, které poskytují XML export dat.

Cena ? O 1/2 méně než u konkurence!

Stejně jako samotné řešení webové prezentace je i výsledná cena rozdílná s ohledem na Vaše požadavky. Využijte proto náš kontaktní formulář pro sestavení cenové nabídky. Ceny se u nás orientačně pohybují zhruba o 50% méně, než nabízejí ostatní agentury.

Cena u konkurence
cena
Naše cena
cena

Kontaktujte nás