Nejoblíbenější redakční systém pro správu obsahu na světe.

Firemní prezentace / e-shopy / osobní prezentace / Microweby

WordPress používáme jako platformu pro vytváření dynamických, krásných a vysoce výkonných webových stránek s ohledem na SEO optimalizace. WordPress je nejrychleji rostoucí a nejoblíbenější redakční systém pro správu obsahu na světe. WordPress už dávno neslouží jen pro psaní blogů 🙂

Redakční systém

Co je to redakční systém ? Pro redakční systémy se používá také zkratka CMS, z anglického Content Management System, tedy systém pro správu obsahu. Jedná se v podstatě o webovou aplikaci, která umožňuje správu obsahu webu. Redakční systém má dvě části – administraci obsahu (backend) a webový obsah (frontend). Po přihlášení poskytuje rozhraní v české jazyce, přes které si uživatelé mohou spravovat obsah stránek, i když vůbec nerozumí webovým technologiím. Na redakčním systému WordPress tak můžete postavit nejen jednoduchý blog, ale i internetový obchod.

Výhody

Mezi výhody patří především dostupnost spravovat obsah nebo publikovat články odkudkoliv na světě. Publikace článků je jednoduchá a probíhá podobně jako práce v textovém editoru např. Word. Možnost spolupráce při tvorbě obsahu a ladit články před samotným publikováním. Správa uživatelských rolí a možnost tak přidělit přístupy a nastavit jednotlivá oprávnění. Neustálý vývoj platformy WordPress s ohledem na nové trendy a bezpečnost máte vždy nárok na bezplatné aktualizace. Široká škála pluginů Vám přidává další funkce na které si jen vzpomenete bez nutnosti nákladného kódování na míru. Nejste závislí na konkrétní firmě – relativně snadno přejdete s celým webem k jinému vývojáři.

Výroba na míru

Grafické řešení webové prezentace na míru nebo modifikace zakoupených šablon. Umíme upravit grafiku hotové šablony, změnit fonty nebo přeložit texty do českého jazyka. Máme zkušenosti s redakčními portály, produktovými a firemními weby a e-shopy. Umíme importovat a exportovat data v rámci redakčního systému (nebo e-shopu). Pracujeme v programovacím jazyce HTML, PHP a CSS. Provádíme úpravy zdrojových kódů redakčního systému nebo podpůrných modulů, modifikujeme šablony pro redakční systémy. Spolupracujeme s externími programátory. Poskytujeme podporu v rámci aktualizací a servisních prací. Nabízíme také školení personálu v rámci obsluhy redakčních systémů.